Author: 5***9
Date:
Review: Muy buena exelente
Color: Negro
Talla: Unitalla
Price: $119.090
| Material | Aluminum |
| Occasion | SPA |
| Color | Black |
| Type | Tattoo Gun Kit(with ink) |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | Other |
| Batteries Included | Yes |
| Largo | 2.5 cm |
| Ancho | 12 cm |
| Altura | 2.5 cm |
| SKU | sb260324193378605361030 |
Brand Name: POSEIDON
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/POSEIDON-sc-0141873263.html
Quality: 4131790 people said the quality is very good!
Author: 5***9
Date:
Review: Muy buena exelente
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: g***0
Date:
Review: Ótimo veio tudo certinho indico muito para quem tá começando
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: d***7
Date:
Review: Máquina muito boa
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: e***6
Date:
Review: Só veio uma bateria, mas gostei muito e compraria de novo!
Color: Negro
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.